EST.1968

Tere tulemast Fantic‘u maailma, kus innovatsioon kohtub seiklusega ning kirg annab jõudu. Tunneme uhkust, et saame tutvustada teile meie dünaamilist ja tipptasemel brändi! Fantic‘ul on üle viiekümne aasta kogemust mootorrataste ja elektrirataste valdkonnas.
Alates 2020. teeme koostööd Yamaha-ga. Seetõttu saame kasutada juba väga head tehnoloogiat ja platvormi ning muuta selle veel paremaks. Olenemata sellest, kas otsite adrenaliinilaksu metsikul maastikul või linnas, kes soovib keskkonnasõbralikku ja tõhusat liikumisviisi, pakub Fantic mitmekülgsete kahe-rattaliste lahenduste valikut vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Külastage meie veebilehte ning kauplust, et uurida infot meie viimaste mudelite ja hindade kohta.

Kogeme koos Fantic‘u eripära koostöös Yamaha‘ga!

EST.1968

  Tere tulemast Fantic‘u maailma, kus innovatsioon kohtub seiklusega ning kirg annab jõudu. Tunneme uhkust, et saame tutvustada teile meie dünaamilist ja tipptasemel brändi! Fantic’ul on üle viiekümne aasta kogemust mootorrataste ja elektrirataste valdkonnas. Alates 2020. teeme koostööd Yamaha-ga. Seetõttu saame kasutada juba väga head tehnoloogiat ja platvormi ning muuta selle veel paremaks. Olenemata sellest, kas otsite adrenaliinilaksu metsikul maastikul või linnas, kes soovib keskkonnasõbralikku ja tõhusat liikumisviisi, pakub Fantic mitmekülgsete kahe-rattaliste lahenduste valikut vastavalt teie vajadustele ja soovidele. Külastage meie veebilehte ning kauplust, et uurida infot meie viimaste mudelite ja hindade kohta.

Kogeme koos Fantic‘u eripära koostöös Yamaha‘ga!

#MOTOCROSS

#ENDURO

#CABALLERO